Team Sparebanken Sør

Ritt 2017

Baltic Chain Tour

24.august - 27.august

2.2 UCI Europe Tour

Litauen, Latvia, Estland og Finland

Team Sparebanken Sør:

Sammenlagt
1.Herman Dahl Team Sparebanken Sør 17.15.47
2.Maris Bogdanovics Rietumu Banka-Riga          +6
3.Ben Perry Israel Cycling Academy        +12
5.Trond Håkon Trondsen Team Sparebanken Sør        +25
10.Fridtjof Røinås Team Sparebanken Sør        +36
42.Kirstian Aasvold Team Sparebanken Sør     +9.05
50.Andreas Erland Team Sparebanken Sør   +18.36
51.Andreas Vangstad Team Sparebanken Sør   +20.21
Poengkonkuransen
1.Herman Dahl Team Sparebanken Sør 50p
2.Maris Bogdanovics Rietumu Banka-Riga 40p
3.Ben Perry Israel Cycling Academy 26p
5.Trond Håkon Trondsen Team Sparebanken Sør 23p
21.Fridtjof Røinås Team Sparebanken Sør   3p
Mellomspurtkonkuransen
1.Andris Vosekalns Rietumu Banka-Riga 16p
2.Hiski Kanerva Team Finland   7p
3.Herman Dahl Team Sparebanken Sør   5p
u23-konkurransen
1.Silver Maoma Team Estland 17.16.16
2.Venantas Lasinis Staki           +2
3.Eriks Gavars Rietumu Banka-Riga         +14
17.Kristian Aasvold Team Sparebanken Sør      +8.36
Lagkonkurranse
1.Team Sparebanken Sør 51.49.00
2.Rietumu Banka-Riga           +9
3.Team Litauen      +3.23

1.etappe: Vilnius - Panevezys (Litauen)

Resultat
1.Maris Bogdanovics Rietumu Banka-Riga 4.09.46
2.Herman Dahl Team Sparebanken Sør         +0
3.Sindre Haugsvær Ryska Posten         +0
4.Trond Håkon Trondsen Team Sparebanken Sør         +0
16.Fridtjof Røinås Team Sparebanken Sør         +6
25.Andreas Erland Team Sparebanken Sør    +6.38
37.Kristian Aasvold Team Sparebanken Sør    +6.38
41.Andreas Vangstad Team Sparebanken Sør    +6.38

2.etappe: Jelgava - Sigulda (Latvia)

Resultat
1.Ben Perry Israel Cycling Academy 3.57.08
2.Trond Håkon Trondsen Team Sparebanken Sør         +7
3.Maris Bogdanovics Rietumu Banka-Riga         +7
7.Herman Dahl Team Sparebanken Sør         +7
9.Fridtjof Røinås Team Sparebanken Sør         +7
43.Kristian Aasvold Team Sparebanken Sør    +1.42
56.Andreas Erland Team Sparebanken Sør    +5.09
57.Andreas Vangstad Team Sparebanken Sør    +5.09


3.etappe: Tartu - Tallinn (Estland)

Resultat
1.Herman Dahl Team Sparebanken Sør 5.39.04
2.Darijus Dzervus Team Litauen        +0
3.Andis Vosekalns Rietumu Banka-Riga        +0
6.Trond Håkon Trondsen Team Sparebanken Sør        +0
39.Fridtjof Røinås Team Sparebanken Sør        +0
45.Kristian Aasvold Team Sparebanken Sør        +0
55.Andreas Erland Team Sparebanken Sør   +2.51
57.Andreas Vangstad Team Sparebanken Sør   +8.00

4.etappe: Helsinki - Porvoo - Helsinki (Finland)

Resultat
1.Herman Dahl Team Sparebanken Sør 3.30.13
2.Maris Bogdanovics Rietumu Banka-Riga         +0
3.Lukas Talacka Top Team Ultrabike         +0
28.Trond Håkon Trondsen Team Sparebanken Sør         +0
40.Fridtjof Røinås Team Sparebanken Sør         +0
44.Andreas Vangstad Team Sparebanken Sør       +10
49.Kristian Aasvold Team Sparebanken Sør       +21
54.Andreas Erland Team Sparebanken Sør    +3.34